piątek, 8 listopada 2013

Nowy nabytek - czyli Angelika testuje szminke AVON

Witam Piękności !


Powiem krótko co tam u mnie i zaraz odnoszę się do tytułu dzisiejszego pościka :)
Więc tak wczoraj zostałam w domku , przedwczoraj się zwolniłam z lekcji , ponieważ źle się czułam wczoraj spędziłam 3 godzinki u lekarza i chirurga , usg , badania czyli nic przyjemnego  .Dzisiaj też miałam nie iść , ale poszłam ponieważ bardzo mi zależało bo pisaliśmy próbny test gimnazjalisty , a poza tym już się czuję dużo lepiej . Na prawdę bardzo się cieszę bo przez ostatnie dni jadłam tylko prużone jabłko ,  ryż , marchewke gotowaną i fileta na parze . Niby dobre ale jednak nie dla mnie :)
Ok , nie przedłużam . W tamtym tygodniu zamówiłam u koleżanki , która jest konsultantką w AVON kilka kosmetyków , ale z racji tego , że to już był koniec miesiąca co wiąże się z końcem asortymentu w sumie nic nie mieli na magazynie i z 5 rzeczy , które zamówiłam otrzymałam tylko jedną rzecz - szminkę . Moje cudeńko otrzymałam we wtorek :)
Bardzo się z tego powodu cieszę bo już od jakiegoś czasu myślałam nad kupnem czerwonej szminki baa.. w ogóle jakiejkolwiek szminki ! Może Wam się to wydać dziwne ale to jest moja pierwsza w życiu szminka , choć w sumie to nie wiem bo w końcu mam dopiero 15 lat :) 
Dla mnie jest ona cudowna , wyrazista - mocno czerwona . SZMINKA BERRY BERRY Z1801713 , cena : 16 , 99 zł .
Ogromnie ją polecam ! ♥

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ 
ZAPRASZAM NA :


10 komentarzy: